Ejtőernyős tábor indult Szolnokon

Ejtőernyős tábor kezdődött Szolnokon

30 év után ejtőernyős tábor a HS közreműködésével

2012. december 6.: Kecskeméti TV – Hőlégballonnal is közlekedett ma a Mikulás

Számtalan helyen járt ma a Télapó. Néhány állomását kameránkkal is megörökítettük. A Ménteleki Általános iskolába Hőlégballonnal érkezett, Kadafalván pedig énekszóval fogadták a gyermekek a nagyszakállút. A Malom Központban ma Mikulás gyár nyílt azoknak, akik nemcsak kapni, de adni is szeretnének a rászorulóknak.

2012. december 6.: baon.hu – Égből pottyant a Mikulás

Hőlégballonon érkezett csütörtök délelőtt a Ménteleki Ökoiskola udvarára a Mikulás. A gyerekek semmit nem tudtak a dologról, így nagy volt a meglepetés. Aki elég bátor volt, ki is próbálhatta a ballonozást, a Mikulás pedig apró ajándékkal jutalmazta az év folyamán jól viselkedő és illemtudó gyerkőcöket.

2010. május 9.: baon.hu – II. HÍRÖS KUPA – képgaléria

Ejtőernyős Célbaugró Verseny Matkópusztán Második alkalommal rendezték meg, Kecskemét – Matkópuszta repülőterén az országos ejtőernyős célba ugró versenyt. Az eseményen 6 csapat, csapatonként 4 fővel vett részt a megmérettetésen, csapat és egyéni helyezésekért versengve. A háromnapos rendezvény második napján jártunk a helyszínen.

2010. május 7.: Kecskeméti TV – Elkezdődött a II. Hírös Kupa Ejtőernyős Célba ugró verseny

Két és fél kilométer magasból ugrott ki az a 24 ejtőernyős, akik indultak a II. Hírös Kupa Ejtőernyős Célba ugró versenyen. Az ország majd minden részéről érkező ejtőernyősök között volt amatőr és országos bajnok is. A 6 csapat szombaton folytatja a versenyt a matókupsztai reptéren.

2010. május 6.: kesport.hu – Ejtőernyős Célbaugró Verseny Kecskeméten!

Május 8-án, 9-én és 10-én ismét Kecskeméten, a Matkópusztai Repülőtéren rendezik a II. Hírös Kupa Ejtőernyős Célbaugró Versenyt. Tavaly még csak kétnapos volt a rendezvény, idén viszont kibővítették a programot.

2010. május: est. hu – II. Hírös Kupa Ejtőernyős Célbaugró Verseny

Színes ernyők népesítik be Kecskemét-Matkópuszta légterét a május 7-i hétvégén. A versenyzőknek kihívás, míg a laikus és kíváncsiskodó közönségnek izgalmas és látványos programnak ígérkezik a II. Hírös Kupa Ejtőernyős Célbaugró Verseny.

2009. december 7.: Kecskeméti TV – Hőlégballonon ereszkedett alá a Mikulás vasárnap a volt Domus parkolójában

A Hírös Ejtőernyős és Hőlégballonos Sport Egyesület jóvoltából nem csak ő tekinthette meg a várost 20-30 méter magasból, hanem a gyermekek is.

2009. május 14.: Kecskeméti TV – A cél: 3 x 15 centiméteres pont

Megrendezték az I. Kecskeméti Hírös Ejtőernyős Célbaugró versenyt a hét végén Matkópusztán. Egyéniben és csapatban is a szolnokiak bizonyultak a legjobbnak. A háromnapos rendezvény alkalmat adott arra is, hogy az ország minden pontjáról érkező versenyzők egymással megismerkedjenek, szórakozzanak és pihenjenek.

2009. május 11.: Kecskeméti TV – Célba ugrottak Matkópusztán

Szolnokiak nyerték a hét végén az első Kecskeméti Hírös Kupát Matkópusztán, ahol először versenyeztek ejtőernyősök célbaugrásban. A három napos program nem csak az ugrásról szólt, hanem a kikapcsolódásról és az ismerkedésről, szórakozásról is.

2009. május 4.: kesport.hu – Célbaugró verseny Kecskeméten! – zsebkendőnyi területre kell érkezni

I. Hírös Kupa – Ejtőernyős célbaugró versenyt rendeznek városunkban a Matkópusztai Repülőtéren május 8-9-én.